LSV linkovi

Lokalne organizacije

Mesni odbori

Mesni odbori su organi Gradske organizacije LSV Sombor koji deluju na teritoriji naseljenih mesta i mesnih zajednica, odnosno, zaokruženih teritorijalnih celina u gradu.

Bački Monoštor

  1. Danijel Joža – predsednik
  2. Aca Periškić – potpredsednik
  3. Tamara Kusturin
  4. Mata Kusturin
  5. Mišel Kusturin
  6. Davor Terzić
  7. Antun Ivkov
  8. Kristijan Milošević

Crvenka Prnjavor

  1. Sanja Stojačić – predsednica
  2. Radivoj Đurić – potpredsednik
  3. Marko Terzin
  4. Edita Benedikt–Racić
  5. Nikola Dojić
  6. Mirjana Šuljagić
  7. Radivoj Đurić
  8. Ivica Kovačević
  9. Zoran Terzin

Čonoplja

  1. Miodrag Uzelac – predsednik
  2. Ivan Vujević – potpredsednik
  3. Ivica Jozić
  4. Karolina Jozić
  5. Piroška Vujević
  6. Emil Vujević
  7. Mirjana Uzelac
  8. Dragan Krnić

Gakovo

  1. Petar Kožan – predsednik
  2. Marijana Milojić – potpredsednica
  3. Mirjana Kožan
  4. Maja Milojić
  5. Milovan Milojić
  6. Branko Stevanović
  7. Vinko Špoljarić

Gornja Varoš Jug

  1. Silvija Palić – poverenica

Gornja Varoš Zapad

  1. Nenad Đulinac – predsednik
  2. Stevan Milankov – potpredsednik
  3. Josip Farago
  4. Zoran Jovanović
  5. Slobodanka Kmezić
  6. Aleksandar Lenđel
  7. Vitomir Majski
  8. Svetlana Nastasić

Mlake Jug

  1. Đorđe Tibor Dampfinger – predsednik
  2. Barbara Čuvardić– potpredsednica
  3. Eva Čuljak
  4. Nada Kozina
  5. Dragan Nenadov
  6. Josip Parčetić
  7. Tomica Vuković

Mlake Sever

  1. Stipan Matić – predsednik
  2. Janoš Gorac – potpredsednik
  3. Živorad Ilić
  4. Ivan Laslo
  5. Ivana Laslo
  6. Ivica Maunić
  7. Jovan Gajin
  8. Sanja Gajin
  9. Josip Lerić

Nova Selenča

  1. Robert Štajgervald - predsednik
  2. Rade Vukelić - potpredsednik
  3. Erika Tot
  4. Ričard Pap
  5. Agneš Sič
  6. Radivoj Nastasić
  7. Goran Bajić
  8. Snežana Štrangarić

Selenča

  1. Zvonimir Štrbac – predsednik
  2. Milorad Ponjavić – potpredsednik
  3. Aleksandar Perić
  4. Branka Šišković
  5. Darko Vismeg
  6. Pavle Kasa
  7. Franja Lukić

Stapar

  1. Jovan Šifliš – predsednik
  2. Dejan Đorđić potredsednik
  3. Dalibor Šifliš
  4. Vojin Mrđanov
  5. Đorđe Ivkov
  6. Olga Ivkov
  7. Zoran Krstić
  8. Vlada Abadžin
  9. Zoran Terzić

Stara Selenča

  1. Ištvan Serenčeš – predsednik
  2. Dejan Pejić – potpredsednik
  3. Smiljana Bakoš
  4. Ištvan Matarić
  5. Nevenka Mehmedi
  6. Dejan Serenčeš
  7. Laslo Varga

Svetozar Miletić

  1. Stipan Ivanković – predsednik
  2. Viktor Belanji – potpredsednik
  3. Cvetko Dulić
  4. Lajoš Kemenj
  5. Tereza Knezi
  6. Dragan Markanović
  7. Robert Rudnjak
  8. Šima Ivanković

Venac

  1. Biljana Bovan – predsednica
  2. Ceca Ivanova – potpredsednica
  3. Laslo Horn
  4. Elizabeta Kaloci
  5. Ružica Molnar
  6. Tatjana Sijarić
  7. Karlo Žuljević